До уваги громадян України!

Відповідно до Закону України «Про Державний реєстр виборців», усі вибори в Україні, у т.ч. позачергові вибори народних депутатів України проводияться на підставі даних Державного реєстру виборців. Списки виборців на закордонних виборчих дільницях складаються на основі відомостей Державного реєстру виборців.

До списку виборців на закордонній виборчій дільниці включаються дієздатні громадяни України, яким виповнилося або на день голосування виповниться вісімнадцять років та які за виборчою адресою відносяться до відповідної виборчої дільниці згідно з відомостями Реєстру. Виборець може бути включений до списку виборців лише на одній виборчій дільниці.


Межі закордонної дільниці при Консульстві України у Варні охоплюють такі області: Варна, Бургас, Русе, Шумен, Разград, Сілістра, Ямбол, Добрич, Торговище, Слівен.


Звертаємо увагу, що до списку виборців на закордонній виборчій дільниці включаються виборці не у зв’язку з їхнім перебуванням на консульському обліку, а за їх виборчою адресою, яка відповідно до відомостей Реєстру відноситься до цієї виборчої дільниці.


УВАГА! Для включення до списку виборців на закордонній виборчій дільниці громадянин України за кордоном, у зручний для себе час, може:


1. Особисто подати до Консульства України у Варні заяву про включення до Державного реєстру виборців або зміну виборчої адреси (у разі, якщо особа вже включена до Державного реєстру виборців).

Довідково: відповідну інформацію, включаючи форми заяв, розміщено на веб-сайті МЗС України у розділі «Консульські питання. Голосування громадян України за кордоном. До уваги громадян України, які постійно або тимчасово проживають за кордоном» за адресою:

http://mfa.gov.ua/ua/consular-affairs/golsua


2. Звернутися особисто до Консульства України у Варні для постановки на консульський облік.

Для зручності виборців на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії «Державний реєстр виборців» www.drv.gov.ua впроваджено сервіс «Особистий кабінет виборця», у якому громадянам надано можливість перевірити інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців та про свою виборчу адресу у Державному Реєстрі.


Голосування громадян України за кордоном


Шановні громадяни України!


Консульство України у Варні звертається до Вас з проханням перевірити своє включення до Державного реєстру виборців та, у разі необхідності, заздалегідь подати відповідну заяву до консульської установи України.


Консульство України у Варні наголошує, що лише ті громадяни, особисті дані яких внесено до Державного реєстру, матимуть змогу забезпечити своє конституційне право взяти участь у голосуванні на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року.


З метою отримання консультацій у питаннях виборчого процесу просимо звертатися за телефоном КУ у Варні: +35952321800 (у робочі дні з 9.00 до 18.00)