привіт! мене звати оксана.

Я займаюсь КОНДИТЕРСЬКими ВИРОБамИ, роблю ТОРТИ, ПЕЧИВО, ПРЯНИКИ.

обожнюю свою роботу!Звертайтеся, якщо хочете зробити оригінальний солодкий подарунок.

натиснить на іконку щоб поділитися!
допоможи українцям знайти один одного

відгуки

«Якщо потрібно говорити про професіоналізм, то це має своє ім'я - Оксана Клименко. Це людина, яка перетворить Ваше свято в незабутнє. Незважаючи на форс-мажор, наша Оксаночка зуміла зробити все, щоб свято абітурієнта було на всі сто. Дякую долі, що мене звела і познакомола з такою людиною! Неймовірне сталося - всі наші гості ахнули, побачивши такий прекрасний торт! Ідея була наша і рішення ми приймали разом. Не думайте довго! Просто замовляйте і перетворюйте свої ідеї в казкову насолоду! Спасибі, дорога Оксано! Ти просто чудо!"

Світлана Димитрова

«Оксаночка, дякую вам за Божественно смачні маффіни з приємним сюрпризом всередині, надзвичайно повітряні (спекли ви їх з хмар стовідсотково!) І такі милі картинки, донечка була дуже рада, а разом з нею і її маленькі гості - це найголовніше
Ви просто фея смачненького! 

Людмила

«Оксаночка, вся наша родина, а особливо наша 3-х річна донька, хочемо подякувати за той ШЕДЕВР, який Ви створили своїми руками. Торт став кульмінацією Дитячого Дня народження. Всі були вражені і захоплені як смаком так і зовнішнім виглядом торта. Ми замовляли торт з фотографією героїв М.Ф. Лунтик, начинка була ківі і банан. Бісквіт просочений, крем просто танув у роті. Тепер чекаємо ще якогось свята, щоб спробувати ще нові тортики. ВЕЛИЧЕЗНЕ спасибі за вашу увагу, швидкість і працю. »

Іванова Ольга

«Оксаночка, добрий день! Хочу подякувати тобі за торт, чоловік був зворушений до сліз, гості теж. Був дуже смачний, всім сподобався і гості сказали, що в подальшому теж скористаються твоїми послугами. Ще раз величезне спасибі, удачі і побільше клієнтів! »

Лена

КОНТАКТИ ОКСАНИ

+359 897 54 52 73

tortikoff@i.ua

tortikoff.biz

МИ ПІДТРИМУЄМО УКРАЇНЦІВ

Приєднуйся до нашої відкритої группи та нашої закритої групи у фейсбуці або звертайся за контактами

ТЕЛЕФОНУЙ


+359 893 667669
+359 878 887255

нАШИ ПРОЕКТИ

ukrvarna.com
ukrains.eu
docs.ukrains.eu

АДРЕСА

Варна, 9010,
кв. Чайка ул.Търговска пав 118, "Український Дім"

ПОШТА


ukrvarna@abv.bg